Poznaj nas a potem my poznamy Ciebie

Wśród nas znajdują się: architekci, cieśle, projektanci, budowniczowie – rzemieślnicy i artyści w swoim fachu. To, co nas łączy, to praca pod jednym szyldem. W Budownictwie w drewnie pracujemy dla Ciebie.

Usługi kierujemy do każdego, kto chciałby zainwestować we własny, drewniany dom całoroczny lub sezonowy. Ponieważ każdy projekt przygotowujemy indywidualnie, możemy zaproponować coś zarówno osobom z wysokim budżetem i dużymi oczekiwaniami, jak i tym, dla których liczy się korzystny stosunek ceny do jakości.

 

Drewniane domki budowane są z drewna, które przechodzi przez długi okres sezonowania, dzięki czemu materiał nabiera lepszych właściwości. Konstruujemy domy ze świerku z bali, półbali i płazów. Drewno jest materiałem wytrzymałym, ekologicznym, zapewniającym dobry mikroklimat wnętrza i niepowtarzalną atmosferę.

Kiedyś to było. Się domy budowało, panie. Domy drewniane, a nie takie jakieś murowane. Kiedyś to była sztuka, a teraz?

A teraz buduje się zgodnie z nowoczesnymi trendami z drewnianych bali, a domy powstają wielokrotnie szybciej niż kiedyś. Zaczynamy od rozmowy, w trakcie której chcemy poznać Twoje oczekiwania. Następnie ustalamy projekt (możesz dostarczyć nam gotowy lub zdać się na naszych architektów), a po zaakceptowaniu projektu, wyceny i po podpisaniu umowy przystępujemy do pracy.

I tu dzieje się magia, a do działania wchodzą nasi specjaliści od domów drewnianych. Każdy bal jest obrabiany zgodnie ze sztuką ciesielską, nie maszynowo, lecz ręcznie z pomocą narzędzi. Zręb, czyli główny szkielet domu, powstaje na placu w naszej bazie, następnie go demontujemy i przewozimy już na miejsce docelowej budowy, gdzie jest ponownie składany. Następnie przystępujemy do kolejnych prac, które możemy wykonać wyłącznie na placu budowy. Czas i koszt realizacji zależy od rozmiarów inwestycji oraz odległości od naszej siedziby. Po zakończonej budowie oddajemy do dyspozycji dom w stanie surowym otwartym lub surowym zamkniętym, abyś mógł go wykończyć tak, jak chcesz.

Łączymy tradycję z nowoczesnością

Góralskie drewniane domki budowane zgodnie ze sztuką